Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Güver Uçurumunda çevre temizliği yapıldı

DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ DOLAYISIYLA GENÇ LİDERLER VE GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİNİN ORGANİZASYONUNDA DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA GÜVER UÇURUMUNDA ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPILDI. DÖŞEMEALTI GENÇ VEKİLLERİNİN DE KATILDIĞI ETKİNLİKTE DOĞAYA ATILAN YAKLAŞIK 600 KİLO ÇÖP TOPLANDI.

Güver Uçurumunda çevre temizliği yapıldı
17 Eylül 2018 - 15:04

Dünya Temizlik Günü dolayısıyla Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Antalya Şubesinin organizasyonunda Döşemealtı Belediyesi’nin katkılarıyla Güver Uçurumunda çevre temizliği yapıldı. Döşemealtı Genç Vekillerinin de katıldığı etkinlikte doğaya atılan yaklaşık 600 kilo çöp toplandı.

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Antalya Şubesi Dünya Temizlik Günü Dolayısıyla “Doğa Olmazsa Spor Olmaz” adı altında Döşemealtı Belediyesi’nin katkılarıyla çevre temizleme etkinliği gerçekleştirdi. Güver Uçurumundaki temizlik etkinliğine Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin genç vekilleri de destek verdi.

Dernek üyeleri ve katılımcılar 5 kilometrelik alanda temizlik gerçekleştirdi. Gün boyu süren etkinlikte dernek üyeleri ve katılımcılar 600 kilo çöp topladı. Temizliğin ardından etkinliğe katılanlara Özel Şelale Termessos Hastanesi görevlilerince tansiyon, nabız ve şeker ölçümü yapıldı.

Dernek yetkilileri, “Antalya’da tüm dünya ile aynı anda temizlik yaparak, hep birlikte tek bir amaçla hareket ederek yalnızca çevremizi daha yaşanabilir hale getirmeyecek; aynı zamanda dünyaya barış ve huzur mesajı da vermek istedik. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç projemize destek verdi ve güzel bir sosyal projeye imza attık” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -