Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da 58 bin öğrenci ders başı yaptı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 58 BİN ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI.

Alanya’da 58 bin öğrenci ders başı yaptı
17 Eylül 2018 - 14:56

Antalya’nın Alanya ilçesinde yeni eğitim öğretim yılında 58 bin öğrenci ders başı yaptı.

Alanya’da 2018- 2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Hükümet Meyda’nın da düzenlenen törene Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba’nın yan sıra çok sayıda öğrenci, öğretme ve veli katıldı. Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

“Başarıyı daha da yukarı taşımak için var gücümüzle çalışacağız”

Burada konuşma yapan Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, ilçede 58 bin öğrencinin ders başı yaptığını söyledi. Er,” 2018-2019 eğitim öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Geçen yıl elde etmiş olduğumuz başarıyı daha da yukarı taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Törende ayrıca şiirler okundu, halk oyunları gösterisi yapıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al