Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Hababam öğrencileri Kepezspor öğrencileriyle

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN SPOR OKULLARI İLE ETÜT MERKEZLERİNDE EĞİTİM GÖREN KASIM AYI DOĞUMLU 119 ÖĞRENCİYE DOĞUM GÜNÜ YAPILDI. BAŞKAN TÜTÜNCÜ, DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASINA ‘HABABAM SINIFI FİLMİNİN’ ÖĞRENCİLERİYLE KATILARAK ÇOCUKLARA SÜRPRİZ YAPTI.

Hababam öğrencileri Kepezspor öğrencileriyle
26 Kasım 2018 - 13:14
banner

Kepez Belediyesi’nin spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören Kasım ayı doğumlu 119 öğrenciye doğum günü yapıldı. Başkan Tütüncü, doğum günü kutlamasına ‘Hababam Sınıfı Filminin’ öğrencileriyle katılarak çocuklara sürpriz yaptı.

Kepez Belediyesi, spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören Kasım ayı doğumlu 119 öğrencinin doğum gününü kutladı. Geleneksel olarak düzenlenen doğum günü etkinliği Turgut Özal Spor Salonu’nda yapıldı. Her ay düzenlenen doğum günü etkinliğine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1974 yılından bu yana ilgiyle izlenen ‘Hababam Sınıfı’ filminin oyuncuları Bülent İğdiroğlu, Ercan Gezmiş, Ümit Doğru, Ergün Sözen, Mehmet Çatay, Eyüp Güçmen, Gazenfer Şener ve Cengiz Nezir ile birlikte salona geldi. Başkan Tütüncü’yü, ‘Hababam Sınıfı ‘oyuncularıyla karşılarında gören öğrenciler büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

“Kepez çocuk dostu bir belediye”

Güzel bir vesile ile çocuklar ve velileriyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Hakan Tütüncü, çocuk dostu belediyecilik anlayışında hizmet verdiklerinin altını çizdi. Başkan Tütüncü, “Birçok çalışmayla, çocuklarımıza güzel bir gelecek armağan etmek istiyoruz. Hem zihinsel hem de bedensel olarak çocuklarımızın gelişimleri için çalışıyoruz. Yavrularımızın doğum günlerini tebrik ediyor, hayırlı bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Pastayı birlikte kestiler

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuşmasının ardından dev yaş pastayı Hababam Sınıfı Filminin oyuncuları ve doğum günü çocuklarıyla birlikte kesti. Tütüncü, günün anısına çocuklar ve velileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Veliler, çocukları için yapılan etkinliklerden dolayı Hakan Tütüncü’ye teşekkür ettiler. Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenen doğum günü etkinliğinde çocuklar ve velileri canlı müzik ve birbirinden güzel gösteriler ile gönüllerince eğlenme imkanı buldular.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co