Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hakan Tütüncü: “Çalışmaktan Yorulmuyoruz”

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, ALTINOVA SİNAN MAHALLE MUHTARI AHMET AVCI’NIN EV SAHİPLİĞİNDE İLÇEDEKİ MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

Hakan Tütüncü: “Çalışmaktan Yorulmuyoruz”
09 Mart 2018 - 14:00

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, muhtarlar buluşmasında, “Çalışmaktan usanan, yorulan bir ekip değiliz. Çok çalışıyoruz ve gayret ediyoruz. Allah da gayretlerimizin karşılığını veriyor” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Altınova Sinan Mahalle Muhtarı Ahmet Avcı’nın ev sahipliğinde ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Buluşmada Tütüncü, “Biz, millete hizmet için çalışan, millete hizmet için seçilmiş olan kimseleriz. Vazifemiz, problemleri çözmek ve problemleri ortadan kaldırmaktır. Vazifemiz, yaşadığımız şehri daha güzel hale getirmektir. Bu meslektaşlığımız, emektaşlığımız, gönüldaşlığımız sırasında da ilişkilerimizi güçlendiren en önemli şey yan yana bulunmamız, birlikte, beraberce bir ortamı paylaşmamızdır” dedi.

“Muhtarlarla aramızda güzel bir uyum var”

Seçimlerden önceki son 1 yılın zor geçtiğini muhtarlara anımsatan Hakan Tütüncü, “2018 stresli, yoğun ve zor geçecek. Bu zor yılı birbirimize sımsıkı sarılarak geçirdiğimiz takdirde çok daha kolay geçiririz. Telaşa, heyecana gerek yok. Zor bir yıl olacağını bilmeli ve çok iyi çalışmalıyız. Birbirimizle iletişim halinde olduğumuz sürece sıkıntılarımız ortadan kalkacaktır. Birbirimize sıkıca kenetlenip bu uyumu ve güzelliği bozmadan geleceğe taşımalıyız” diye konuştu.

“Başka bir idare yaptıklarımızın yarısını yapamazdı”

Başkan Hakan Tütüncü, her mahallede hizmet yaptıklarının altını çizerek, “Mahallelerde anlatacağımız çok hizmetlerimiz var. Muhtarlarımızla mahallelerimizde çok hizmetler yaptık. Emin olun başka bir dönem, başka bir idare olmuş olsaydı bunların yarısını yapmak emin olun mümkün olmazdı. Çalışmaktan usanan, yorulan bir ekip değiliz. Çok çalışıyoruz ve gayret ediyoruz. Allah da gayretlerimize karşılılık veriyor.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat