Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hastanenin dilek ve öneri kutusuna para atılması gülümsetti

ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE DİLEK VE ÖNERİ KUTUSUNA , HASTALAR TARAFINDAN İSTEK YERİNE PARA ATILMASI GÜLÜMSETTİ.

Hastanenin dilek ve öneri kutusuna para atılması gülümsetti
16 Şubat 2018 - 11:34
banner

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dilek ve öneri kutusuna, hastalar tarafından istek yerine para atılması gülümsetti.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Servisi Enfeksiyon Hastalıkları koridoruna hastane yönetimi, hastaların dilek ve önerilerini almak için şeffaf bir kutu yerleştirdi. Kalem ve istek formlarının bulunduğu kutuya bazı vatandaşların dilek ve düşüncelerini yazmak yerine bozuk para attıkları görüldü. Hastanede her katta bulunan dilek ve öneri kutularında benzer manzaraların olduğu bildirildi. Kutular içine atılan notlarda ise hastane doktor ve personellerine ilgilerinden dolayı teşekkür ettikleri, bazı notlarda ise iş ve şifa dileğinde bulundukları bildirildi. Biriken bozuk paraların ise ihtiyacı olan hastalara gıda ve giysi ihtiyacı olarak değerlendirildiği vurgulandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - ikinci el telefon” target=gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -