Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hava Temizleme Cihazlarında NTP Teknolojisi: Havam Temiz

Hava Temizleme Cihazlarında NTP Teknolojisi: Havam Temiz
14 Temmuz 2021 - 14:36

Hava Temizleme Cihazlarında NTP Teknolojisi: Havam Temiz

Kapalı alanlar, yoğun bir sirkülasyon nedeniyle kısa sürede içerisinde bakteri, mikrop gibi partiküllerin bulunduğu kirli bir havaya sahip olabilmektedir. Ayrıca yüzeylerde mikrop ve bakteriler de birikebilmekte ve bu durum, ortamda bulunan kişilerin sağlıklı yaşantılarını sekteye uğratabilmektedir. NTP teknolojisine sahip hava temizleme cihazlarıyla Havam Temiz ; her ortamda yüzey ve havanın mikrop, bakteri, küf, virüs vb. partiküllerden arındırılmasını olanaklı hale getirir. Bu sayede kapalı ortamlar, kısa sürede temizlenir. Sirkülasyonun yoğun olduğu ortamlarda hava temizleme cihazlarının kullanılması, ortamda bulunan kişilerin temiz hava almasını ve pozitif bir enerjiye sahip olmasını sağlar.

Kapalı Alanlarda ve Yüzeylerde Etkili Temizlik

NTP teknolojisine sahip hava temizleme cihazları genel olarak işyeri ve konutlar, veterinerler, hastane ve klinikler, güzellik salonları ile kuaförler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, üretim alanları, atık merkezleri, konaklama merkezlerinde kullanılmaktadır. Bu alanların sık sık ve düzenli bir şekilde temizlenmesi, ortamda bulunan kişilerin sağlıklı bir yaşantı içerisinde olmasını sağlamaktadır. Hepa filtreleme sistemi her ne kadar en başarılı sistemlerden biri olsa da 0.3 mikrondan küçük partikülleri yakalayamaz. Fakat NTP teknolojisi; bir ortamda bulunan virüs, bakteri, mikrop vb. partikülleri kısa sürede fark eder ve ortamın bu partiküllerden arındırılmasını mümkün kılar.

Ayrıca aşırı nem etkileri, alerjiler, uçucu organik bileşik ve virüsler sterilize edilmektedir. havamtemiz.com ileBunun yanı sıra bir ortamda bulunan organik ve kimyasal kokular giderilmekte ve ortam, yaşanılabilir bir havaya ulaşmaktadır.

Onaylı Belge ve Sertifikalı Hava Temizleme Cihazları

NTP teknolojisine sahip ürünlerin her biri, onaylı belge ve sertifikalara sahiptir. Üniversite laboratuvarlarında incelenen ürünler çevre sağlık sertifikası ve mükemmellik sertifikaları ile kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hava temizleme cihazları hava kanalları gibi kanal içlerinin temizliğini bile mükemmel bir şekilde yapmaktadır. Bunun yanı sıra NTP teknolojisi, hava kalitesini arttırmakta olan moleküllerin temizlenmesini de mümkün kılar. Yoğun sirkülasyonun bulunduğu kapalı alanlarda kullanılan son teknolojik hava temizleme cihazları, ortam ve yüzeylerin kötü kokulardan giderilmesini sağlar ve daha temiz bir hava için havada bulunan partikülleri yok eder.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat