Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Heyelan anı saniye saniye görüntülendi

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE KIRSALDA, AŞIRI YAĞMURLA BİRLİKTE MEYDANA GELEN HEYELAN NEDENİYLE YOL ULAŞIMA KAPANDI. HEYELAN ANI İSE BİR VATANDAŞ TARAFINDAN CEP TELEFONU İLE SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ.

Heyelan anı saniye saniye görüntülendi
25 Ocak 2018 - 15:59

Antalya’nın Alanya ilçesinde kırsalda, aşırı yağmurla birlikte meydana gelen heyelan nedeniyle yol ulaşıma kapandı. Heyelan anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.

Alanya merkeze 7 kilometre uzaklıkta bulunan Değirmendere Mahallesi yolunda etkisini artıran şiddetli yağış nedeniyle dün öğle saatlerinde heyelan meydana geldi. O sırada yolda olan bir vatandaş yola küçük taş parçalarının düştüğünü görünce aracını yaklaşık 5 metre yakında durarak cep telefonu ile çekim yapmaya başladı. Vatandaş, kısa süre sonra büyük bir gürültüyle dev kayaların yola düştüğü anı aracının içinden saniye saniye görüntüledi.

“Yaşanan sorunlara anında müdahale ediyor”

Antalya Büyükşehir Belediyesi, heyelan olduğu bölgede bugün çalışma yaparak yolu trafiğe açtı. Çalışmalar hakkında bilgi aktaran Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “İki gündür Alanya ve çevresinde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle özellikle kırsal alanlarda toprak kayması ve yolların dere yataklarından geçen bölümlerinde yaşanan olumsuzluklar ekiplerimiz tarafından kısa sürede hallediliyor. Kırsal alan ekiplerimiz gece gündüz işlerinin başındadır. Yaşanan sorunlara anında müdahale ediyor” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr