Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek, EMITT’te Konyaaltı’nı anlatıyor

DÜNYANIN EN BÜYÜK BEŞİNCİ TURİZM FUARI DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI (EMITT), İSTANBUL’DA AÇILDI. FUARDA BATI ANTALYA TURİZM KORUMA VE GELİŞİM BÖLGESİ ALTYAPI HİZMET BİRLİĞİ (BATAB) BAŞKANI VE KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, KATILIMCILARA KONYAALTI’NI ANLATIYOR.

Başkan Böcek, EMITT’te Konyaaltı’nı anlatıyor
25 Ocak 2018 - 15:05
banner

Dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul’da açıldı. Fuarda Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, katılımcılara Konyaaltı’nı anlatıyor.

ITE Turkey tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve THY’nin kurumsal sponsorluğunda, TÜROFED ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. Yüzlerce sektör temsilcisini buluşturan ve 2018 yılı tatil seçeneklerinin tanıtılacağı EMITT fuarında Konyaaltı, BATAB olarak yerini aldı. Konyaaltı Belediyesi ve BATAB Başkanı Muhittin Böcek’in katıldığı fuarda Konyaaltı standı yoğun ilgi görüyor.

Başkan Böcek, “Konyaaltı’mızın güzelliklerini anlatıyoruz. Konyaaltı deniz, güneş ve kum üçgeni dışında kış turizmi ve tarihi dokusuyla da katılımcıların dikkatini çekiyor. Tüm yıl boyunca turizm seçenekleri ile sektöre önemli alternatifler sunuyoruz. Kış mevsiminde Saklıkent Kayak Merkezi ile kayak turizmine hizmet veriyoruz. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği bölgeler arasında yer alıyoruz. Dünya’nın birçok milletinden vatandaşımız yerleşik olarak Konyaaltı’nda yaşamayı tercih ediyor” dedi.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren, bu yıl 60 bin metrekarelik 10 salonda 85 ülkeden bin 65 katılımcıyı ağırlayan EMITT, 28 Ocak Pazar gününde sona erecek.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -