Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İlanla burs verecek öğrenci arıyorlar

ANTALYA’NIN AKSEKİ KUYUCAKLAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ, İLANLA BURS VERECEK ÖĞRENCİ ARIYOR.

İlanla burs verecek öğrenci arıyorlar
22 Eylül 2017 - 13:28
banner

Antalya’nın Akseki Kuyucaklar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, ilanla burs verecek öğrenci arıyor.

Akseki Kuyucaklar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Türkiye genelinde ve 350 ailenin yaşadığı Manavgat’taki Kuyucaklı Üniversite öğrencilerine burs imkanı sağlıyor. Dernek, ilan vermek suretiyle Üniversite okuyan Kuyucaklı öğrencilere ulaşmaya çalışıyor.

Üniversite okuyan tüm Kuyucaklı öğrencilere burs imkanı sağlayacaklarını belirten Dernek Başkanı Osman İmri, “Derneğimiz; mesafelerin asla yardımlaşmaya ve dayanışmaya engel olmağı düşüncesiyle Atatürk İlkelerine bağlı, milli duygulara sahip, sağlam karakterli ve güvenilir, başarılı, Kuyucaklı öğrencilere bir nebzede olsa destek olmayı hedeflemektedir. Bütün köylerin ayrı bir havası vardır. Biz öğrencilere hem köy sevgisi aşılamak hem de köyleri ile olan sosyal bağlarının kesilmesini engellemek istiyoruz” dedi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim