Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İnternet radyoculuğu film oluyor

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ RADYOSU UNIFM91.3’ÜN RADYO YAYINCISI ÖĞRENCİ GÜRSEL ÜZAL, GÖLCÜK DEPREMİ’NDE AİLESİNİ KAYBEDEN 25 YAŞINDAKİ BİR GENCİN, AİLESİNİ İNTERNET RADYOSUYLA ARAMASININ KONU EDİLDİĞİ FİLM ÇEKİMİNE BAŞLIYOR.

İnternet radyoculuğu film oluyor
25 Mayıs 2018 - 10:34

Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3’ün radyo yayıncısı öğrenci Gürsel Üzal, Gölcük Depremi’nde ailesini kaybeden 25 yaşındaki bir gencin, ailesini internet radyosuyla aramasının konu edildiği film çekimine başlıyor.

Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3’ün radyo yayıncısı öğrenci Gürsel Üzal, 26 Mayıs’ta kısa film çekimine başlıyor. Filmde depremle internet radyoculuğu arasında bir köprü kuracak olan Gürsel Üzal, filmin hem yönetmenliği hem de senaristliğini üstlenirken, filmin adını ’ Webrem’ olarak duyurdu.

Gölcük Depremi’nde ailesini kaybeden 25 yaşındaki bir gencin, ailesini internet radyosuyla aramasının konu edildiği filmde, depremin klasik getirileri yerine seneler sonra yaşanan acıyı unutmakla, unutulmamak arasındaki bağın kurulması amaçlanıyor.

Van Depremi’nin de işleneceği filmde yönetmen yardımcılığını Emirhan Yılmaz, görüntü yönetmenliğini Mete Öztürk, kamera asistanlığını Caner Horuz, ışık şefliğini Erdem Karaca ve set amirliğini Fatma Çetin üstlenirken sanat ekibinde Büşra Karadayı, Hüsnücan Yazlık, Pınar Uslu, ses ekibinde ise Hakan Yılmaz ve Javidan Efendizade yer alacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al