Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Isparta forklift

Isparta forklift
20 Haziran 2019 - 14:31
banner

Forkliftler iş hayatında insan gücünün yetmediği ağır yüklerin kaldırılması, istenilen yere taşınması ve uygun olan yerlere istiflenmesi işlemlerinde kullanılan iş makinalarıdır. Forkliftlerin büyüklüğü kullanım alanları ve kullanım yerlerine göre değişmektedir. Forklift taşıma kapasiteleri 0.5 Ton ile 30 Ton arasında değişmektedir.

Son teknolojiye sahip Karasakal vinç Isparta forklift 1 tondan 10 tona, 1 metreden 21 metreye kadar her türlü ihtiyacınıza uygun tipteki modern araçlarla hizmetinizde. Dizel, Tüplü, Elektrikli Isparta forklift çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin tercihine göre günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak Isparta forklift kiralama hizmeti sunmakta. İhtiyacınızı belirlemeniz ve size teklif için Isparta forklift kiralama Karasakal vinç web sitesi üzerinden kolayca ve hızlı bir geri dönüş le irtibata geçebilirsiniz.

Mobil Vinç Kiralama

Makine parkurundaki araçların üzerine eklenebilecek sepetler yardımı ile ulaşılması zor olan yüksek yerlere sizleri ulaştırıyor.

Çatı-kolon-çelik konstrüksiyon montajları, dış cephe boya işleri, sıva işleri, trafo işleri, elektrik işleri, dış cephe cam silme işleri, ağaç budama işleri, bina cephelerinde tadilat işleri, afiş asma işleri, cam montaj ve tabela montaj işleri, inşaat sektöründeki tüm vinç işleri ve daha birçok hizmeti sizler için sunmakta.

Karasakal Vinç olarak Mobil Vinç Kiralama, 35 metreye kadar  araç üstü sepetli platform hizmeti vermekte.

Kiralık Sepetli Platform veya Personel Yükseltici ihtiyacınız olduğunda 7 gün / 24 saat hizmetinizdeyiz. Firmanızda, binanızda, sitenizde, otelinizde kısacası yüksekte yapılması gereken bir işiniz olduğunda personelinizi veya kendinizi riske atmayın. Tüm Sepetli Platformlarımızı saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Yapacağınız işi bize tarif edin, ihtiyacınıza göre en uygun aracı tespit edip teklifimizi iletelim.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co