Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İstanbul Konut Projesinde Kampanya

İstanbul Konut Projesinde Kampanya
03 Ağustos 2018 - 13:16

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde inşaatına başlanan TOKİ ve Fuzul Yapı ortaklığı ile en büyük konut projesi ilan edilen 3. İstanbul’da kampanya üstüne kampanya.

Geçtiğimiz ay konut almak isteyen kişi ve kişilere %1 peşinatla ya da 2019’a kadar banka taksitlerini ödeme imkanı veren Fuzul Yapı bu kez de konut alana Blue Diamond marka tek taş yüzük hediye edeceğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan ve konutların yarıdan fazlası satılan en büyük Başakşehir konut projesi yaptığı kampanyalarla daha da adından söz ettirecek gibi görünüyor.

16 Temmuz’da basına açıklamalar yapan 3. İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, “2018’in ilk yarısında geçen yıl yaptığımız ciroyu yakaladık. Bu yılın sonunda ciro hedefimiz 300 milyon lira.” dedi.

Yaşam kompleksine gün geçtikçe ilginin arttığını belirleten Saylık sözlerine şöyle devam etti, “Yeni açılan Kayaşehir – Başakşehir metrosu, 3. havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne (3. köprü) olan bağlantı yollarıyla projemizin ulaşım kolaylığı gözle görünür hale geldi. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilk iniş denemesi yapılan ve 29 Ekim’den itibaren aktif hale gelecek 3. havalimanı, projemizin prim değerini daha da artıracak.”.

Kurdaki Dalgalanma Etkilemedi

Yaşanan ulusal ve uluslararası ekonomik kriz ve dövizdeki önlenemez yükseliş nedeniyle inşaat projelerine olan ilginin azalmıştı. Fakat bu realite 3. İstanbul için geçerliliğini yitirdi. Projede bulunan daireler, yaşam alanları, spor ve sosyal alanlar, hastanelere, kamu binalarına ve kritik ulaşım ağlarına olan yakınlığı hem yatırımcıyı hem de bölgede yaşamak isteyen kişileri etkilemiş görünüyor.

Yalnızca Yerli Yatırımcıya Hitap Etmiyor

Proje bünyesinde hayata geçecek olan dairelerin planları, peyzaj çalışması, yeşillik alanların büyüklüğü, sosyal ve yaşam alanlarının güzelliği ve çekiciliği, ticaret caddelerinin varlığı yalnızca Türk vatandaşlarını değil Arapları da etkilemiş durumda.

Üçüncü İstanbul’un Google’da yayınlanan adres bilgisine Türklerle birlikte Arapların da olumlu yorum yapması yurt dışından da projeye olan ilgiyi gösterdi.

 

Not: Ödeme yapılmadığından linkler kaldırılmıştır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

    ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al