Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İstiklal Marşı’nın Kabulünü Mehmet Akif Ersoy’un torunu anlatacak

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 97’NCİ YILDÖNÜMÜNDE DÜZENLEDİĞİ “İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ” KONFERANSINA İSTİKLAL ŞAİRİ MEHMET AKİF ERSOY’UN TORUNU SELMA ERSOY ARGON VE YAZAR FATİH BAYHAN KONUŞMACI OLARAK KATILACAĞI BİLDİRİLDİ.

İstiklal Marşı’nın Kabulünü Mehmet Akif Ersoy’un torunu anlatacak
13 Mart 2018 - 13:22
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi 97’nci yıldönümünde düzenlediği “İstiklal Marşı’nın Kabulü” konferansına İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Ersoy Argon ve yazar Fatih Bayhan’ın konuşmacı olarak katılacağı bildirildi.

Anadolu’nun kurtuluş mücadelesi ve bağımsızlığımızın sembolü olan İstiklal Marşı’mızın kabulünün 97’nci yıldönümünde Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı “İstiklal Marşı’nın Kabulü” konferansı düzenliyor. 14 Mart Çarşamba günü (yarın) saat 20.00’de Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu’nda gerçekleştirilecek olan konferansa Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Ersoy Argon ve yazar Fatih Bayhan konuşmacı olarak katılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -