Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

KABLOMAK MAKİNA LTD. ŞTİ. KABLO MAKİNELERİ İMALATÇISI

KABLOMAK MAKİNA LTD. ŞTİ. KABLO MAKİNELERİ İMALATÇISI
09 Kasım 2021 - 13:10

Kablo üretim hatlarının müşterinin istediği özelliklere göre planlanması, tasarımı ve imalatı her şeyden önce bir şey gerektirir: tam olarak hangi ekipmanın seçilmesi gerektiği konusunda deneyim! Bu, kullanılan işlemin türünü ve gerekli teknik bileşenleri belirleyecektir.

Kablomak Makine olarak kablo imalatı konusunda kullanılabilecek komple makine hattını imal ediyoruz .Bunun yanı sıra anahtar teslim fabrika kurulumu ve üretim danışmanlığı hizmetimizde vardır. Bu konuda hizmet verdiğimiz makinalardan bazıları Extruder hatları , rijit , drum , buncher büküm hatları , otomatik-manuel kangallama hatları , çiftli otomatik sarıcılar , bantlama hatları , otomatik makara sarım hatları , otomatik paketleme ve paletleme hatları.

Bunlar, bütün bir sistem projesi düşünüldüğünde tam bir ‘hat’ oluşturacak şekilde bir araya getirilebilir. Alternatif olarak, mevcut bir hattı tamamlamak ve ekonomik bir bakış açısıyla optimize etmek için ‘tek üniteler’ olarak kullanılabilirler. Bu konularda sizlere danışmanlıkta edebiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat