Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Karacabey, işletme ve orman depolarını inceledi

ORMAN GENEL MÜDÜRÜ BEKİR KARACABEY, ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİNDEKİ İŞLETME VE ORMAN DEPOLARINI İNCELEDİ.

Karacabey, işletme ve orman depolarını inceledi
16 Ocak 2018 - 11:49

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Antalya’nın Korkuteli ilçesindeki işletme ve orman depolarını inceledi.

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Mustafa Gözükara, Konya Orman Bölge Müdürü Muhammed Çolak, Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici ve beraberindeki heyetle Korkuteli Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Karacabey, Korkuteli Orman İşletme Müdürlüğü makamında İşletme Müdürü Hülya Güney’den bir süre bilgi aldı.

Karacabey, “Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz ve başarılar diliyoruz. Genel müdürlük olarak her zaman yanınızdayız. Yapılması gereken ne varsa elimizden geleni yapacağız” dedi.

Gün boyu Korkuteli ilçesinde incelemelerde bulunan Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, işletme ve orman depoları ile dikim sahalarını inceledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -