Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kaş Ak Parti’den ilk aday adayı belli oldu

ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN İŞ ADAMI ERHAN SARICAOĞLU, KAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

Kaş Ak Parti’den ilk aday adayı belli oldu
12 Kasım 2018 - 18:00
banner

Antalya’nın Kaş ilçesinde faaliyetlerini sürdüren iş adamı Erhan Sarıcaoğlu, Kaş belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Kaş’ta AK Parti’den belediye başkan aday adaylığı için ilk isim belli oldu. İş adamı Erhan Sarıcaoğlu, Kaş belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Sarıcaoğlu başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş’a teslim etti.

İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, partisinde 31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimlerinde belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri için aday adaylık süreci başladığını ifade ederek, “Partimize belediye başkanlığı aday adaylığı ilk başvurusunu Erhan Sarıcaoğlu yaptı, müracaatını aldık. Belediye başkanlıkları için 12 Kasım’a kadar olan başvuru süreci, 16 Kasım saat 17:00’ye kadar uzatıldı. Bu süre zarfında aday adaylarımızın müracaatlarını almaya devam edeceğiz. İnşallah Kaş’ımıza, Antalya’mıza, ülkemize ve milletimize tüm aday adaylarımız hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Erhan Sarıcaoğlu da “Kaş Belediye Başkanlığına hizmet için aday oldum. 54 mahallemizde, yaklaşık 112 yerleşkemizde yeni bir belediye anlayışı getirmek, yeni ve güçlü bir Kaş, yerelde kalkınma için yolumuza devam edeceğiz. Hizmet için yola çıktık. Modern ve yaşanılabilir bir Kaş için merkezde ne varsa mahallelerimizde de o olmak üzere, yolumuza devam edeceğiz. Halkın teveccühünü bekliyorum.” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co