Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kumluca Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir aday adayı oldu

KUMLUCA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRÜ YUSUF TEKDEMİR, GÖREVİNDEN İSTİFA EDEREK AK PARTİ”DEN KUMLUCA İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI OLDU.

Kumluca Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir aday adayı oldu
12 Kasım 2018 - 19:10

Kumluca Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Yusuf Tekdemir, görevinden istifa ederek AK parti”den Kumluca Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Tekdemir, AK Parti Kumluca İlçe Başkanlığına aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ak Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer’e adaylık başvurusunu teslim eden Yusuf Tekdemir, “31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimlerinde Belediye Başkanlığı aday olarak doğduğum memleketime hizmet etmek istedim. Bu göreve talip oldum. Bu görev demokrasinin gereğidir. İnşallah Allah bize bu görevi yapmayı nasip eder. Genel merkezimizin kararı ne olursa olsun kimin elini kaldırırsa kaldırsın onun yanında olacağız. Arif başkanımıza bu sıcak karşılaması nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

Ak Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer ise “Partimizde 31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimleri için belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri için aday adaylık süreci devam ediyor. Belediye başkanlıkları için 12 Kasım olan tarih 16 Kasım Cama günü saat 17’de kadar uzatıldı. Belediye meclis üyeliklerimiz için 3 Aralık tarihine kadar başvuru süreci devam edecek” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al