Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kaş-Patara Münih turizm fuarında tanıtılıyor

ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİ PATARA BÖLGESİ ALMANYA’NIN MÜNİH KENTİNDE DÜZENLENEN ‘MÜNİH TURİZM FUARI’NDA TANITILIYOR.

Kaş-Patara Münih turizm fuarında tanıtılıyor
23 Şubat 2018 - 9:48

Antalya’nın Kaş ilçesi Patara bölgesi Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen ’Münih Turizm Fuarı’nda tanıtılıyor.

Patara Kültür Turizm ve Tanıtma Derneği, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen ’Münih Turizm Fuarı’na katıldı. Almanya- Stuttgart ile İstanbul’daki EMİTT Fuarı’na katılarak Patara bölgesinin tanıtımını yapan Patara Kültür Turizm ve Tanıtma Derneği üyeleri fuarda bölgeyi tanıtan kitapçık, broşür, çanta, kitap ayracı, kartpostal gibi çeşitli hediyeler verdi. Stantta görevli dernek üyesi Bekir Kırca’da ziyaretçilerle görüşerek bölge hakkında bilgi verdi.

Patara Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Arif Otlu, bölgenin alternatif turizm merkezi olduğunu söyledi. Otlu, “Bölgenin tanıtımını tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Turizmci arkadaşlarımız ile birlikte derneğimizi çatısı altında çalışmalar yaparak bölgemizi tanıtıyoruz. Şimdiden rezervasyon sözlerini almaya başladık. Hatta bazı İngilizler online rezervasyon bile yaptı. Bölgemizin tanıtımında bizden desteğini esirgemeyen tüm yetkililere ve genç turizmci arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al