Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Katar’dan 3 ülkeye çağrı!

Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn liderlerinin ailelerin insani durumlarının gözetilmesi konusundaki talimatlarına Katar’dan tepki geldi

Katar’dan 3 ülkeye çağrı!
12 Haziran 2017 - 7:27
banner

Katar hükümetine ilişkin Ulusal İnsan Hakları Komitesi, bahis konusu 3 ülkenin liderlerinin, Katar ile yaşanmış olan krizden etkilenen ailelerin insanca durumlarının gözetilmesi mevzusundaki talimatlarını meydana getirdiği bağlanmış açıklamayla değerlendirdi.

‘DERHAL YERİNE GETİRİN’

“Katar’a müteveccih kuşatma kapsamındaki hazzı uygulamalar, seyahat, oturum, hususi mülkiyet, anlatım özgürlüğü, dini ritüellerin uygulanması, çalışma, yetişek ve afiyet sahalarında ihlallere sefer açtı. Katar’a dayanaklık etmek verenlere müteveccih cezalar ise matbuat ve anlatım özgürlüğüne vuruş niteliğindedir.” ifadelerine toprak sunulan açıklamada, diplomatik boykot uygulayıcı ülkelere, arsıulusal örften ve insanoğlu hakları dalında imzaladıkları sözleşmelerden doğan yükümlülüklerininin hemen hesabına getirme çağrısı yapıldı.

Suudi Arabistan, BAE ve Bahreynli liderler, Katar’la yaşanmış olan krizden etkilenen ailelerin insanca durumlarının gözetilmesi emri vermişti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co