Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kemer AKBEM öğrencileri Expo alanını gezdi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KEMER’DE AÇTIĞI ATATÜRK KÜLTÜR BİLGİ EĞİTİM MERKEZLERİ’NDEKİ KURSLARA KATILAN 34 ÖĞRENCİ EXPO ANTALYA ALANINI GEZDİ. ÜLKE BAHÇELERİNİ ZİYARET EDEN ÖĞRENCİLER UZAY BİLİMLERİNDEN YAĞMUR ORMANLARI SERASINA FARKLI BİR DENEYİM YAŞADI.

Kemer AKBEM öğrencileri Expo alanını gezdi
25 Nisan 2018 - 12:28
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer’de açtığı Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezleri’ndeki kurslara katılan 34 öğrenci Expo Antalya alanını gezdi. Ülke bahçelerini ziyaret eden öğrenciler uzay bilimlerinden yağmur ormanları serasına farklı bir deneyim yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğüne bağlı Atatürk ve Kültür Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) kurslarına katılan öğrenciler, derslerin yanı sıra farklı aktivitelere de katılıyor. Kemer’de uzman eğitmen kadrosu ile hizmet veren AKBEM’deki kurslara katılan öğrencilere yönelik kültür gezisi düzenlendi.

Gezegen Evi’nde uzayı keşfettiler

34 AKBEM öğrencisi öğretmenleri ile birlikte Aksu’da bulunan Expo Antalya alanı ziyaret etti. AKBEM öğrencileri, Çocuk Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde Planetaryum (Gezegen Evi) başta olmak üzere Güneş Sistemi ve Temel Bilimler Alanını gezdi. Öğrenciler uzay ve uzay bilimleri konularında bilgilendirildi.

Ülke bahçelerini gezdiler

Tarım Müzesi’nde insanlığın varoluşundan bu yana geçtiği aşamalarla, tarım tarihini görselleri ile birlikte izleyen öğrenciler, ülkelerin botanik zenginliklerinin sergilendiği ülke bahçelerini de gezdi. Yağmur Ormanları Serası’nda farklı çiçek ve ağaç türlerini görme şansı bulan öğrencilerin gezisi fotoğraf çekimiyle sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co