Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez 6 bin 381 çocuğu sünnet ettirdi

KEPEZ BELEDİYESİ, 2009 YILINDAN İTİBAREN DÜZENLEDİĞİ GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİ İLE İLÇEDE BULUNAN 6 BİN 381 ÇOCUĞUN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATMASINA VESİLE OLDU.

Kepez 6 bin 381 çocuğu sünnet ettirdi
21 Ekim 2018 - 13:34
banner

Kepez Belediyesi, 2009 yılından itibaren düzenlediği geleneksel sünnet şöleni ile ilçede bulunan 6 bin 381 çocuğun erkekliğe ilk adımı atmasına vesile oldu.

Kepez Belediyesi, Yaz ve Kış Spor Okulları, Gençlik Buluşmaları, Sporcu ve Gençlik Buluşmaları, Çocuk Meclisi, Gençlik Meclisi, Kepezliyim Şehrimi Geziyorum, Geleneksel Sünnet Şöleni, Mahallede Şenlik Var projeleri ile ilçesindeki tüm çocuk ve gençlere ulaşıyor. 18 yaşın altında 100 bin çocuk ve gencin bulunduğu Kepez’de, her projenin merkezinde de çocuk ve gençler oluyor.

Mutluluklara ortak oluyoruz

Kepez Belediyesi, her yıl yüzlerce çocuğun erkekliğe ilk adımı atmasını sağlayan geleneksel Sünnet Şöleni ile de çocukların ve ailelerin mutluluklarına ortak oluyor. Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, 2009 yılından itibaren ilçede bulunan 6 bin 381 çocuğun sünnet işlemini ücretsiz gerçekleştirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleni ile mutluluklara ortak olduklarını belirterek, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bizler için çok önemli. Bu nedenle her şeyin en iyisine layıklar” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -