Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez genç yeteneklerini arıyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN ‘KEPEZ’İN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM PROJESİ’ KAPSAMINDA OKULLARDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ YETENEK TARAMALARI BAŞLADI. TARAMALAR İLK ETAPTA FUTBOL BRANŞINDA, 54 İLKOKULDA YAPILACAK.

Kepez genç yeteneklerini arıyor
02 Ekim 2018 - 13:02

Kepez Belediyesi’nin ‘Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi’ kapsamında okullarda gerçekleştirdiği yetenek taramaları başladı. Taramalar ilk etapta futbol branşında, 54 ilkokulda yapılacak.

Kepez Belediyesi tarafından başlatılan ‘Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi’ yine yetenekli sporcularını arıyor. Kepez’in 54 ilkokulu’nda yapılacak taramalarda yetenekli bulunan gençler, Kepez Belediyespor’un alt yapısına alınacak. İlk etapta futbol branşında başlayan taramalar her gün 2 okulda gerçekleştirilecek. Her yıl okullarda yapılan taramalar ile yüzlerce yetenekli çocuk, kaliteli ve akademik bir eğitim alma ve kariyer basamaklarını tırmanma şansı yakalıyor. Önümüzdeki günlerde Voleybol ve Basketbol branşlarında da yetenek taramaları gerçekleştirilecek.

“Çocuklarımızla sporu buluşturuyoruz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk futboluna alt yapı desteği vermek ve sporu ilçedeki tüm çocuklarla buluşturmak için “Kepez’in Yıldızları” projesini başlattıklarını söyledi. Başkan Tütüncü, proje ile okullardaki öğrencilerin sportif yeteneklerinin keşfedilerek, spora kazandırıldığını vurguladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr