Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’de geleceğe yatırım çalışmaları

KEPEZ BELEDİYESİ, GENÇLERİ SOKAKTAKİ ZARARLI ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTARAK, TOPLUMA EN DOĞRU ŞEKİLDE YÖN VERECEK BİREYLERE DÖNÜŞMELERİ İÇİN ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR. GELECEĞİN BÜYÜKLERİNİ EĞİTİM, MÜZİK, KÜLTÜR SANAT VE SPOR DONANIMLI BİRER BİREY OLARAK GELECEĞE HAZIRLAYAN PROJELER ÜRETEN KEPEZ BELEDİYESİ, HEM SOSYAL, HEM FİZİKSEL, HEM DE RUHSAL GELİŞİMLERİNİ PROJELERLE DESTEKLİYOR.

Kepez’de geleceğe yatırım çalışmaları
01 Mayıs 2018 - 10:18
banner

Kepez Belediyesi, gençleri sokaktaki zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak, topluma en doğru şekilde yön verecek bireylere dönüşmeleri için çalışmalar yürütüyor. Geleceğin büyüklerini eğitim, müzik, kültür sanat ve spor donanımlı birer birey olarak geleceğe hazırlayan projeler üreten Kepez Belediyesi, hem sosyal, hem fiziksel, hem de ruhsal gelişimlerini projelerle destekliyor. Projelerle yarının büyüklerine fırsatlar sunan Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında attığı adımlarla gençleri yetenekli oldukları alanlarda hayata hazırlıyor.

Kepez’de çocuklar ve gençler şanslı

Projeler arasında müzik okulları, yetenek taramaları, şarkı ve edebiyat yarışmaları, Çocuk Meclisi, etüt merkezleri, yaz ve kış spor okulları, trafik eğitim parkuru, kütüphaneler, sosyal tesisler ve planlı olarak gerçekleştirilen aktivite, gezi ve etkinlikler, konserler, sinema salonları, macera parkurları, olimpik yüzme havuzları, eğitimde fırsat eşitliğini destekleyen bilişim sınıfları bulunuyor

Tütüncü, “Gençlerimiz Geleceğimiz”

Kepez Belediyesi’nin girişimleri ile zararlı alışkanlıklardan uzak tutulan gençler, eğitim, kültür, sanat, spor ve müzikle büyüyen bir nesil olarak başarılı işlere imza atıyor. Genç zihinlerin gelişmeye ve öğrenmeye aç olduğunu ve toplumun da ufkunu geliştirmek için gençlerin fikirlerine ihtiyaç duyduğunu ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez Belediyesi olarak gençleri geleceğimiz olarak görüyoruz ve onların doğru ortamlarda doğru şekillerde kendilerini geliştirmesi için gece gündüz mesai harcıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co