Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Türkiye Güven Huzur Uygulaması

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE GÜVEN HUZUR UYGULAMASI ANTALYA’DA BİN 755 PERSONEL İLE YAPILDI.

Türkiye Güven Huzur Uygulaması
01 Mayıs 2018 - 10:54
banner

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Türkiye Güven Huzur Uygulaması Antalya’da bin 755 personel ile yapıldı.

Yurt genelinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün huzur ve güven ortamında kutlanmasının sağlanması amacıyla yol ve sabit nokta ile umuma açık yer olmak üzere iki aşamalı ve eşzamanlı olarak yapılan çalışmada Antalya genelinde 352 ekip, bin 755 personel ve 2 dedektör köpek görev altı.

5 bin 563 şahsın sorgulandığı uygulamada aranan 8 kişi yakalanırken şüpheli 3 kişi gözaltına alındı. Adli ve İdari işlem yapılan 5 kişiye 248 TL cezai işlem uygulanırken

328 araç kontrol edildi, 15 araca 4 bin 018 Tl ceza tatbik edildi. 2 aracın trafikten men edildiği uygulamada 76 işyeri kontrol edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co