Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’den YKS Deneme Sınavı

KEPEZ BELEDİYESİ, LİSE SON SINIF VE MEZUNLAR İÇİN TEOMANPAŞA KURS MERKEZİ’NDE ÜCRETSİZ YKS DENEME SINAVI DÜZENLEDİ.

Kepez’den YKS Deneme Sınavı
27 Şubat 2018 - 12:12

Kepez Belediyesi, lise son sınıf ve mezunlar için Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde ücretsiz YKS deneme sınavı düzenledi.

Kepez Belediyesi, lise son sınıf ve mezunlar için açtığı ücretsiz YKS kurslarının ardından şimdide, Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde ücretsiz deneme sınavı düzenledi. Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri oturumlarının yer aldığı sınavda öğrencilere 125 soru soruldu, 135 dakika süre tanındı. Kepez Belediyesi’nin Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde düzenlediği sınava 450 öğrenci katıldı.

YKS sınavları 3 ayrı tarihte düzenlenecek

Kepezli öğrencilerin üniversite kapılarını aralayabilmesi için Kepez Belediyesi, 3 ayrı tarihte daha ücretsiz YKS Deneme Sınavı düzenleyecek. YKS deneme sınavlarına girecek öğrencilerin 24 Mart Cumartesi günü yapılacak deneme sınavı için 1-17 Mart, 28 Nisan’daki sınav için 1-21 Nisan ve 26 Mayıs’ta gerçekleştirilecek son deneme sınavı için 1-18 Mayıs tarihlerinde Kepez Belediyesi Teomanpaşa Kurs Merkezi’ne başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Kepez’in eğitim standartlarını yükselten birçok hizmet veren Kepez Belediyesi, açtığı ücretsiz YKS Kursları ile birçok öğrenciye de üniversite kapılarını aralıyor. Mezunlarında katılabildiği kurslar hafta içi 09.00 ile 16.00 saatleri arasında, lise son sınıf öğrencileri için ise 17.00 ile 20.00 saatleri arasında yapılıyor. 6 sınıfın yer aldığı Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde 600 öğrenci Yükseköğretim Kurumları Sınavı hazırlık kurslarına katılıyor. Kurs Merkezi’nde bulunan etüt salonu da öğrencilerin kurs saatlerinden arda kalan zamanlarını iyi bir şekilde değerlendirmelerini sağlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat