Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’in 92 noktasına otomatik su kabı

Kepez Belediyesi, yaz aylarında susuz kalan sokak hayvanları için 92 noktaya otomatik şamandıralı su kapları yerleştirdi.

Kepez’in 92 noktasına otomatik su kabı
28 Temmuz 2017 - 11:04
banner

Kepez Belediyesi, yaz aylarında susuz kalan sokak hayvanları için 92 noktaya otomatik şamandıralı su kapları yerleştirdi.

Kepez Belediyesi Veterinerlik Servisi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sokak hayvanlarının susuz kalmaması için ortak çalışma yürütüyor.

Son iki yılda Kepez’in dört bir yanındaki park ve yeşil alanlara 52 adet şamandıralı su kapları yerleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bu yıl da 40 adet daha su kabının montajını yapma işlemlerini sürdürüyor. Her yeşil alanın büyüklüğüne göre, 2’şer ya da 3’er adet su kabı yerleştiriliyor.

Hava sıcaklığının yükseldiği yaz aylarında suyun sokak hayvanları açısından daha da önem kazandığını hatırlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Tüm canlıların yaşam kaynağı olan su çok önemli. Hayvanlar için yapılan istasyonlarla, insanlık vazifesini yerine getirmeye çalıştık” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co