Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kepez’in ‘Sağlık Tırı’ şifa dağıtıyor

Kepez Belediyesi’nin gezici ‘Sağlık Tırı’, kalp ve kanser taramalarının ardından şimdi de göz taraması için yola çıktı.

Kepez’in ‘Sağlık Tırı’ şifa dağıtıyor
10 Aralık 2017 - 9:44
banner

Kepez Belediyesi’nin gezici ‘Sağlık Tırı’, kalp ve kanser taramalarının ardından şimdi de göz taraması için yola çıktı.

Kepez’de Belediye Sağlık Merkezi ile özel hastane konforunda hizmet veren Kepez Belediyesi’nin ‘sağlık Tırı’ göz taraması için yola çıktı. Kepez’in 66 mahallesini gezerek göz taraması gerçekleştirecek olan sağlık tırı, Habibler, Beşkonak, Baraj ve Düdenbaşı Mahallelerini dolaşarak yüzlerce göz taraması yaptı. Kepez Belediyesi’nin Belediye Sağlık Merkezi’ne kazandırdığı özel cihazlar, haftanın iki günü farklı mahallelere taşınarak daha çok vatandaşa hizmet sunuluyor. Göz tansiyonu ve göz bozukluklarını ölçen cihazlarla ve alanında uzman doktorlarla vatandaşın ayağına hizmet götüren Kepez Belediyesi riskli görülen hastaları Eğitim Araştırma Hastanesi ile yapılan işbirliği protokolü kapsamında hastaneye sevk ediyor. Göz bozukluğu olan vatandaşlar anlaşmalı optik mağazalara yönlendirilirken, ücretsiz gözlük hizmeti de sunuluyor.

66 mahalleye sağlık hizmeti

Kepez Belediyesi ve Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi işbirliği ile pazartesi ve çarşamba günleri Belediye Sağlık Merkezi’nde, salı ve perşembe günleri ise Kepez’in farklı mahallelerinde sağlık tırı hizmet veriyor. İlçede bulunan 66 mahalleyi dolaşacak olan sağlık tırı ilerleyen günlerde Sütçüler ve Teomanpaşa mahallesinde uğrayacak. Kepez’in her mahallesini tek tek dolaşan sağlık tırı mahalle muhtarlık binaları önünde hizmet veriyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co