Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepezli öğrencilerin karne ödülü macera ormanı oldu

KEPEZ BELEDİYESİ, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRME PROJESİ KAPSAMINDA ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI. ÖĞRENCİLER KEPEZ BELEDİYESİ’NİN ANTALYA’DA BİR İLK OLARAK HİZMETE AÇTIĞI 70 DÖNÜMLÜK KEPEZ MACERA ORMANIN DA AT BİNMENİN KEYFİNİ SÜRÜP, BİR YANDAN DA PAİNTBALL VE SURVİVOR HEYECANINI YAŞADILAR.

Kepezli öğrencilerin karne ödülü macera ormanı oldu
29 Ocak 2018 - 13:00

Kepez Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu öğrencilerini ağırladı. öğrenciler Kepez Belediyesi’nin Antalya’da bir ilk olarak hizmete açtığı 70 dönümlük Kepez Macera Ormanın da at binmenin keyfini sürüp, bir yandan da paintball ve survivor heyecanını yaşadılar.

Tütüncü, “Çocuklarımız gülsün diye

Kepez Belediyesi’nin bir başka çevreci projesi Park Orman’da da gönüllerince eğlenen öğrenciler, dağ kızağı parkurunda ise adrenalin patlaması yaşadılar. Çocukların çocukluklarını yaşayarak büyümeleri gerektiğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez Belediyesi olarak, işte bu anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok sevdiğimiz çocuklarımız için daha çok çalışıyoruz. Çocuklarımızın beton yığınları içerisinde değil, doğa ile kucak kucağa bir çocukluk geçirmesini istiyoruz. Çocuklarımızın mutlu olması için mahallelerimizdeki semt parklarının sayısını her geçen gün daha da artırıyoruz. Her şey çocuklarımız gülsün diye…” dedi. Kepez Belediyesi’nin Kepezde başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı boyunca devam edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al