Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kişiye Özel Kolyeler Tasarımları

Kişiye Özel Kolyeler Tasarımları
25 Mayıs 2021 - 19:53
banner

Kişiye özel kolyeler, genellikle hediye olarak tercih edilir. Kadınlara alınan bu hediyeler harfli, isimli veya tarihli şekilde olabiliyor. Yıldönümünüzde veya eşinizin doğum gününde hediye edeceğiniz kolyelere tarih yazdırabilir ve manevi bir değer katabilirsiniz. Kalp şeklinde, yuvarlak şekilde tasarlanan yüzüklerin üzerine bastırılan isimler sevgilinizi çok mutlu edecek. Kadınların en çok sevdiği bir diğer model de sonsuzluk işareti olan kolyelerdir.

Bu tür kolyelerde genellikle sonsuzluk işaretinin her iki tarafına çiftin isimleri yazdırılır. Yonca şeklindeki kişiye özel kolyeler ise, 5 farklı yonca yaprağı şeklinden dolayı özellikle anneler tarafından kullanılır. Çocuklarının isimlerini yazdırarak kullandıkları bu kolyelerin manevi değeri oldukça yüksektir.

En Güzel Kişiye Özel Kolyeler

Son günlerin modası olan cumhuriyet altını şeklindeki kolyeler de üzerlerine harf veya isim yazdırılarak kullanılabiliyor. İsimlik çubuk plaka kolyelerden anne çocuk şeklindeki kolyelere, uğur böcekli kolyelerden puzzle şeklindeki kolyelere tercih edebileceğiniz birçok farklı model bulunuyor. Kişiye özel kolyeler arasından en güzelini satın almak için https://www.gumush.com/kisiye-ozel-isimli-kolye sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co