Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kolye Modelleri ve Tasarımları

Kolye Modelleri ve Tasarımları
25 Mayıs 2021 - 19:53


Her kadının kullandığı takıların başında kolyeler gelir. Çok çeşitli şekillerde kolyeler günümüze kadar gelmiştir. Kolyeler kadın ve erkeklerin en çok sevdiği mücevherlerdendir. Kolye modellerini eşsiz yapan titiz bir işçilikle hazırlanmasıdır. Kolye modelleri altın tasarımlarda özel işçilikle   takılar tasarlanır. Bu tasarımla her zevke uygun modellerdir. Kolyeler özellikle tektaş ve altın kolye zincir modelleri olarak üretilirler.

Kolye Çeşit ve Modelleri


Kolye modellerinde Altın baget, taşlı altın, altın trend, nazar boncuklu altın, altın damla mavi taşlı, yıldız altın, altın vav, kalp altın ve melek altın gibi tasarımlar mevcuttur. Kolye modelleri genellikle boncuklu, göz motifi, taşlar, yıldız motifler, melek, ay, yonca, güneş, kelebek   kalp, ay yıldız ve altın harfli modeller ve şekiller yer alır. Kolyeler altın veya pırlanta olarak tasarlandığında ölçü olarak karat değer gösterir. Karatın büyüklüğü, mücevher de gösterişi sağlar. Kolyeler de önemli olarak pırlantanın saçtığı ışık değerli olmalıdır. Kolyelerde altın veya pırlantanın kesim şekilleri değeri gösterir. Damla, gül gibi farklı kesimlerle kolyeler tasarlanır.


Sizlerde birbirinden güzel ve görkemli   Kolye modelleri   tasarım olan mücevherlere sahip olabilirsiniz.  Kolye çeşitleri ve tasarımları   hakkında   https://www.lizaypirlanta.com/altin-trend-kolye firmasından bilgi alabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr