Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Klima ve cep telefonu alıp otomobil kazandılar

ANTALYA’DA 100 TL’LİK ALIŞVERİŞ KARŞILIĞINDA KUPON ALAN VE ÇEKİLİŞLE 140 BİN TL DEĞERİNDE LÜKS OTOMOBİL KAZANAN 3 TALİHLİ ARAÇLARINI TESLİM ALDI. OSMAN-BİRSEN EGE ÇİFTİ OTOMOBİLLERİNE BİNDİ.

Klima ve cep telefonu alıp otomobil kazandılar
29 Ağustos 2017 - 14:16

Antalya’da 100 TL’lik alışveriş karşılığında kupon alan ve çekilişle 140 bin TL değerinde lüks otomobil kazanan 3 talihli araçlarını teslim aldı.

Antalya’da bir Alışveriş Merkezi tarafındna 8. yılına özel, 01 Mayıs 2017 ile 07 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kişiler için toplamda 246 bin 702 adet kupon oluşturuldu. 13 Ağustos 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte 3 kişi 140 bin değerindeki otomobilin sahibi oldular.

AVM önünde düzenlenen törenle 3 talihliye anahtarları müdür Yusuf Fırat Ercan, müdür yardımcısı İskender Turhan tarafından verildi.

“Cep telefonuna çıktı”

Çocuklarına aldıkları cep telefonuyla çekilişe 29 biletle katılan Ziraat Mühendisi Hasan Gülten Kayrak çifti, “ Çocuklara iki telefon almıştık, onların şansına artık. Telefondan araba kazandık. Sevinçliyiz mutluyuz. Bize vurmaz diye tahmin ediyorduk ama çıkınca da gerçekten böyle bir şey varmış diye insan düşünüyor.”dedi.

Araba kazandığı haberini komşunun oğlundan öğrendiğini dile getiren Kayrak, “ Bende emin olamadım dalga geçiyor zannettim. Hasan Kayrak da çok bizde bizim sülalede zaten 4 tane var. Acaba benim mi diye eve gittim hemen bileti kontrol ettim baktım benim bilete vurmuş. İnsanın yani Allah ev alan ile evlenene yardım eder diyorlar gerçekten de öyle oldu. Bizde ev aldıydık böyle bir Allah tarafından bir hediye oldu bize” dedi.

Yeni evli çift

Bir diğer araba talihlisi güvelik görevlisi Osman- Birsen Ege çifti, “ 3 ay önce evlenmiştik. AVM’den klima almıştık. 2 bin 200 TL değerinde. 21 tane çekiliş hakkı kazanmıştık. Çıkmaz diye başvurmadık ama şansımızı denemek için başvuru yaptık. O da bize çıktı. Arabamız yoktu, araba almayı düşünüyorduk. Birde bebeğimiz olacak. Bebeğimizin şansına araba bize çıktı.” diye konuştu.

25 kuponla çekilişe katılan esnaf Hüdaverdi- Mukaddes Güldal çifti ise market alışverişinden ikinci otomobillerini kazandıklarını kaydetti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

    ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al