Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kocagöz, Türkiye’de örnek bir belediyecilik yapacağız

Kocagöz, Türkiye’de örnek bir belediyecilik yapacağız
12 Haziran 2024 - 18:30

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, “Kepez’de 650 bin kişiye verdiğimiz sözü tutacağız. Türkiye’de örnek bir belediyecilik yapacağız.” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, tahliye edildiği günü takiben Antalya Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı’na katıldı. Meclis salonuna alkışlar arasında giren Başkan Kocagöz, toplantı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Duygu ve düşüncelerini dile getiren Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, Kepez’de hayata geçirilecek projelere değindi. Bir basın mensubunun “Neler hissediyorsunuz?”sorusu üzerine Başkan Kocagöz, “Çok mutluyum. Ben her zaman Türk adaletine güvendim. Sonucun böyle olacağını biliyordum.” dedi.

ÖZGÜRLÜK ÇOK DEĞERLİ

31 Mart Yerel seçimleri nedeniyle ANET A.Ş.’deki görevinden istifa ettiğini hatırlatan Başkan Kocagöz, “Benim istifamdan 4,5 ay sonra teleferik kazası oldu. Olay gecesi sabahlara kadar sayın valimizle ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla beraber krizi yönettik. Ama hayatta her şeyi yaşamak var. Bu süreçte şunu gördüm. Özgürlük gerçekten çok değerli, hava gibi, su gibi çok kıymetli… Sesinizi duyuramıyorsunuz, kendinizi çaresiz hissediyorsunuz. Türk adaletine her zaman güveniyoruz.” diye konuştu.

KEPEZ’DE 650 BİN KİŞİYE SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ

Kepez’de uygulamaya geçirecekleri projelere de değinen Başkan Kocagöz, “Kepez için 105 proje hazırladık. Bu projelerimize 2 ay gecikmeli başlıyoruz. Araya iki bayram girdi. Meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber Kepez’de 650 bin kişiye verdiğimiz sözü tutacağız. Türkiye’de örnek bir belediyecilik yapacağız. İlk değil ama, eş zamanlı bir çok projeyi hayata geçireceğiz. “ dedi.

Kaynak:Antalya Kepez Belediyesi

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr