Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konyaaltı Belediyesi kreş öğrencileri Ata’yı andı

KONYAALTI BELEDİYESİ GÜRSU VE UNCALI KREŞİ GÜNDÜZ BAKIMEVİ ÖĞRENCİLERİ, 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA VE ATATÜRK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü VEFATININ 80. YILINDA ANDI.

Konyaaltı Belediyesi kreş öğrencileri Ata’yı andı
09 Kasım 2018 - 17:38

Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Kreşi Gündüz Bakımevi öğrencileri, 10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. yılında andı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Kreşi Gündüz Bakımevi öğrencileri Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. Kreş öğrencileri saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasın ardından 10 Kasım’a özel hazırladıkları alanda ilk olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün temsili mozolesinin yapıldığı alana karanfil bıraktı.

Minik öğrenciler hazırladıkları şiirleri seslendirerek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan özlemlerini anlattı. Kreş öğrencileri şarkılar seslendirerek, hazırladıkları skeçlerde Atatürk’ü vefatının 80’inci yılında sevgi ve özlemle andı.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu