Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Konyaaltı Belediyesi’nin iki personeli dünya evine girdi

KONYAALTI BELEDİYESİ BASIN YAYIN MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GÖREVLİ ZÜLKİF YILDIRIM, AYNI BELEDİYENİN KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GÖREVLİ PINAR ÇEVİK İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ.

Konyaaltı Belediyesi’nin iki personeli dünya evine girdi
22 Ekim 2018 - 11:56
banner

Konyaaltı Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nde görevli Zülkif Yıldırım, aynı belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde görevli Pınar Çevik ile dünya evine girdi. Yıldırım, geçen yıl aynı tarihte aynı salonda katıldığı bir düğünde gelinin attığı çiçeği yakalamış ve ’evlilik’ dilemişti.

Sine Eğlence ve Kültür Merkezi’ndeki düğüne çiftin yakınları, çalışma arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı. Yıldırım ve Çevik’in nikahını Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek kıydı. Başkan Böcek, aile cüzdanını çiftin ikisine birden verip, mutluluklar diledi.

Geç saatlere kadar süren düğünde davetliler ve çiftin meslektaşları, Muğla, Antalya ve Rize yöresi oyun havaları eşliğinde doyasıya eğlendi. Yıldırım- çevik çiftini Antalyaspor taraftarları da yalnız bırakmadı. Renkli geçen düğün tüm davetlilerin ellerinde Türk bayrağı eşliğinde İzmir Marşı’nı söylemesiyle son buldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co