Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Köpek Taşıma Kafesi ile Dostlarınıza Rahat Bir Yolculuk

Köpek Taşıma Kafesi ile Dostlarınıza Rahat Bir Yolculuk
18 Temmuz 2020 - 18:06
banner

Köpek taşıma çantası,pet sahiplerinin en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Uzun ya da kısa yolculuklarda, köpek taşıma kafesi ile dostlarınız ile rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Her mekan ve her koşulda köpeklerin gezmesi serbest olmadığı için herhangi bir olumsuz durum yaşamamak adına mutlaka bir adet seyahat çantasını yanınızda bulundurmanız önemlidir. Köpek taşıma çantası, minik dostunuzu sırtınızda ya da elinizde taşımanızı sağlayan özel çantalardır. Özellikle yeni kanuna göre şehirlerarası yolculuklarda minik dostunuzla beraber yolculuk yapabilirsiniz. Bunun için köpeğinizin de konforunu düşünerek seçim yapmanız en önemli detay olacaktır. Minik dostunuzun ırkına göre taşıma çantası çeşitlerine karar verebilirsiniz. Özellikle küçük ırk köpekler için daha fazla çeşit mevcuttur. Dilerseniz sırt çantası olarak dilerseniz de elinizde taşımak için farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Büyük ırk köpekler için ise seçeceğiniz köpek taşıma çantasının hem minik dostunuz hem de sizin için konforlu olduğundan emin olmanız gerekmektedir. 

Köpek Taşıma Kafesi

Köpek taşıma kafesi minik dostlarınızın en rahat ve konforlu seyahat ettiği taşıma yöntemleri arasında bulunmaktadır. Farklı ırklara mensup olan köpekler için farklı boyutlarda köpek taşıma kafesleri bulunmaktadır. Şayet taşıma kafesi alacaksanız, kafesin köpeğin boyutuna uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Özellikle seyahat için köpek taşıma kafesi kullanımı zorunlu hale gelmektedir. Ulaşım kanunları kapsamında evcil dostlarınız ile köpek taşıma kafesi olmadan seyahate çıkarmanız mümkün değildir. Köpek taşıma kafeslerinin taşımacılık kuralları gereğince bazı kurallara uygun olması gerekmektedir. Sitemizden satın alacağınız köpek taşıma kafesleri bu kurallara uygundur. Bunun yanı sıra uçak yolculuğu için bu kafeslerden temin etmeyi düşünüyorsanız, uçak kabinine uygun boyutta kafes olması önemlidir. Köpek seyahat çantası boş iken köpeğin toplam kilosu ile beraber 8 kilonun üzerinde olmamalıdır. Aksi halde kabinde seyahat etmesi ne yazık ki mümkün değildir.

Köpek Seyahat Çantası

Köpek seyahat çantası minik dostunuz ile seyahat etmeniz için en gerekli aksesuarların başında gelir. Dilerseniz sırt çantası olarak, dilerseniz şeffaf bir taşıma çantasında ya da Evcilal olarak sitemizdeki diğer farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co