Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkutelili kadınlar Antalya Kadınlar Plajı ve Tünektepe’de ağırlandı

BAYANLAR, TÜNEKTEPE TELEFERİK VE SOSYAL TESİSLERİNDE (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Korkutelili kadınlar Antalya Kadınlar Plajı ve Tünektepe’de ağırlandı
18 Ağustos 2018 - 16:44

Korkuteli Belediyesi, Duraliler ve Bahçeyaka mahallesinden gelen kadın misafirleri Antalya kadınlar plajına götürdü, Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesislerinde ağırladı.

“ Annelerimize, bacılarımıza kısacası kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak bu projeyi hayata geçirdik” şeklinde konuşan Korkuteli Belediye Başkanı Mimar Hasan Ali İrban, “Daha öncede de ifade ettiğim gibi denize girmemiş, denize gitmemiş bayanlarımızın olduğunu öğrendik. Kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak onları denizle buluşturmak istedik. Her mahalleye giderek bu projeyi anlattık. Gelmek isteyen bayanlarımızı Konyaaltı Sarısu’da bulunan kadınlar plajına gönderiyoruz ”dedi.

Projenin yaz boyu süreceğini ve tüm mahalleleri kapsadığını açıklayan İrban, “ Ekiplerimiz mahallelere gidiyor, gerek bire bir, gerek mahalle muhtarları aracılığıyla bu hizmeti anlatıyor. Denize giden bayanlarımıza havlu hediyelerimiz oluyor. Tüm masraflarını karşılıyoruz. Ayrıca teleferiğe binerek tünektepe ziyareti yaptırıyoruz” dedi.

Korkuteli Belediye Başkanı mimar Hasan Ali İrban ve ekibine teşekkür ettiklerini belirten kadınlar, “ Başkanımız Sağ olsun, var olsun. Böyle bir hizmeti bizlere sundu. Birçoğumuz denize hiç gitmemiştik. Bizleri sabah evimizden alıyor, akşam evimize teslim ediyorlar. Tüm masraflarımızı karşılıyorlar” dediler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al