Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

-Korkutelili Muhtarlar Mütevelli Heyetini Seçti

Korkutelili Muhtarlar Mütevelli Heyetini Seçti (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

-Korkutelili Muhtarlar Mütevelli Heyetini Seçti
14 Aralık 2017 - 13:45

Korkuteli Kaymakamlığı tarafından 2018 yılı faaliyet döneminde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı bünyesinde görev yapacak olan Mütevelli Heyeti seçimini gerçekleştirdi.

Korkuteli Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli heyet seçimi Korkuteli Öğretmen evi toplantı salonunda yapıldı.

Toplantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Müşerref Özgen başkanlığında gerçekleşen mütevelli heyeti üye seçimine 47 mahalle muhtarı katıldı. Toplantıda, 2017 yılının genel değerlendirilmesi yapıldı. 2018 yılında yapılacak çalışmalar ile yürütülecek faaliyetlerin de planlandığı toplantıda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev alacak iki üye seçimi yapıldı.

Yeni mahalle muhtarı Hüseyin Gökler ve Uzuoluk Mahalle Muhtarı İsmail Yılmaz, 2018 yılı faaliyet döneminde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı bünyesinde göreve talip oldu.

Seçim sonrasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürü Müşerref Özgen, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın 2018 yılı faaliyet döneminde görev alacak üyelerimizi belirlemek için bugün burada toplanmış bulunmaktayız. İlçemiz için bu kadar fedakârca çalışan tüm muhtarlarımızı yürekten kutlarım. Çünkü Korkuteli halkı için gerekli çalışmalarına ve verilen bu hizmetlerden kaçınmayarak hep birlikte tek yürek olarak her zaman çalışmalarınızı görüyorum, bundan dolayı ben çok mutlu oldum” dedi.

Yeni seçilen mütevelli heyeti üyesi muhtarları tebrik ederek görevlerinde başarılar dileyen Müşerref Özgen, toplantıya katılan tüm muhtarlara teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat