Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

‘Siber Güvenlik’ konuşuldu

TURİSTİK OTEL İŞLETMELERİ VE TÜM ŞİRKETLERİ KAPSAYAN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU’NA YÖNELİK DENETLEMELERİN NİSAN 2018’DE BAŞLAYACAĞI BİLDİRİLDİ. KLEOPATRA OTELCİLER BİRLİĞİ HAFTALIK TOPLANTISI GARDENİA OTEL’DE YAPILDI.

‘Siber Güvenlik’ konuşuldu
14 Aralık 2017 - 13:44
banner

Turistik otel işletmeleri ve tüm şirketleri kapsayan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na yönelik denetlemelerin Nisan 2018’de başlayacağı bildirildi.

Kleopatra Otelciler Birliği haftalık toplantısı Gardenia Otel’de yapıldı. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili’nin de katıldığı toplantıda ilk olarak, Alanya turizminin geleceğine ışık tutacak ‘Nova ALTİD Analiz Bölgesel Veri Programı’nın otellerde yaygınlaştırılması konusu görüşüldü. Ardından SC Multimedia firmasından Serkan Cepheci, Rusya pazarı için yeni tanıtım modelleri sunumu yaptı. Son olarak da Han Bilişim ve Danışmanlık firmasından Bilişim Uzmanı Onurhan Yılmaz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgiler verdi. Yılmaz, yasanın Nisan 2016’da çıktığını, tüm şirketlerde olduğu gibi turistik tesislerde stoklanan misafir bilgilerinin korunmasına belirli standartlar getirildiğini, Nisan 2018’de ise denetlemelerin başlayacağını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co