Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Küçük elleriyle büyük yüreklere dokundular

KONYAALTI BELEDİYESİ UNCALI ÇOCUK KREŞİ ÖĞRENCİLERİ, 3 ARALIK DÜNYA ENGELİLER GÜNÜ NEDENİYLE GÖKYÜZÜNE HER BİRİNDE AYRI NOTLARIN YER ALDIĞI SARI BALONLAR BIRAKTI.

Küçük elleriyle büyük yüreklere dokundular
03 Aralık 2018 - 13:16

Konyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi öğrencileri, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle gökyüzüne her birinde ayrı notların yer aldığı sarı balonlar bıraktı.

Konyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi öğrencileri 3 Aralık Dünya Engeliler Günü’ne dikkat çekmek için renkli bir etkinliğe imza attı. Yaşları 3 ile 6 arasında 120 kreş öğrencisi, engelli bireylerin yaşadıkları güçlüklere dikkat çeken notların yer aldığı sarı balonları gökyüzüne bıraktı. “Asıl engelliler onları görmeyenlerdir, Sadece bugünlerde değil; her zaman yanlarındayız, En büyük engel; sevgisizliktir.” gibi sözlerin yer aldığı notlarla birlikte balonları gökyüzüne bırakan minikler, o kocaman kalpleriyle 3 Aralık Dünya Engeliler Günü’nde farkındalık oluşturdu.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, düzenlemiş oldukları etkinliklerle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne dikkat çektiklerini söyledi. Konyaaltı Belediye Uncalı Çocuk Kreşi’nin minik öğrencileri de bu güne dikkat çekmek için gökyüzüne sarı balon bıraktığını dile getiren Muhittin Böcek, öğrencilerin o minik elleriyle koca yüreklere dokunduklarını kaydetti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat