Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’da Kişisel Eğitim Semineri

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDE DÜZENLENEN “KİŞİSEL EĞİTİM” SEMİNERİNDE ÖĞRENCİ VELİLERİ VE ÖĞRENCİLER BİRARAYA GELDİ.

Kumluca’da Kişisel Eğitim Semineri
29 Ekim 2018 - 14:12
banner

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde düzenlenen “Kişisel Eğitim” seminerinde öğrenci velileri ve öğrenciler biraraya geldi.

Kumluca Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu tarafından düzenlenen etkinlikte kişisel eğitim ve gelişim uzmanı Sıtkı Aslanhan Öğrenci velileri ve Öğrencilerle bir araya getirildi. Kumluca Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Yusuf Göven, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, MHP İlçe Başkanı Yücel Kaplan ve öğrenciler ile öğrenci velileri katıldı.

Seminerde Sıtkı Aslanhan, insanın gelişim sürecinde ailesinin önemli bir yerinin olduğunu, insanda ki gelişiminin öncelikle aile büyüklerine saygı ile başladığını ve kendisini büyütüp yetiştiren anne babasına saygı duymayan insanın diğer insanlara da saygı duymayacağını ifade etti. Aslanhan, ayrıca hedefsiz insanların toplum içinde devamlı yönetilen, sömürülen, yönlendirilen insan olduğunu ve başarının önündeki engellerden kurtulmaları için hedeflerinin önemini anlattı. Aslanhan, başarının önündeki engelleri 1. Hedefsizlik, 2. Kötü arkadaş, 3. İnternet, 4. Cep telefonu şeklinde sıralayarak bunlarla mücadele etmelerinin gerektiğini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co