Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca’daki yangında soğutma çalışmaları devam ediyor

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE 70 HEKTARLIK ALANDA ETKİLİ OLAN ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINIRKEN, SOĞUTMA ÇALIŞMALARININ DEVAM ETTİĞİ BİLDİRİLDİ.

Kumluca’daki yangında soğutma çalışmaları devam ediyor
18 Eylül 2018 - 10:16
banner

Antalya’nın Kumluca ilçesinde 70 hektarlık alanda etkili olan orman yangını kontrol altına alınırken, soğutma çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Kumluca’nın Mavikent Mahallesi’nde dün saat 10.25’de başlayan orman yangını akşam saatlerinde kontrol altına alındı. 70 hektarlık kızılçam ve makilik alanda etkili olan yangında, bir köy evi, bir ahır yandı. Ormanlık alanda bulunan seralarda da kısmı yanmaların olduğu öğrenildi. 5 uçak, 9 helikopter, 90 arazöz, 8 dozer, 300 yangın işçisi, 22 teknik personelle yangını kontrol altına almak için çalıştı. Akşam saatlerinde kontrol altına alınan yangında, sabaha kadar karadan soğutma çalışması devam etti. Bölgede halen karadan ve havadan soğutma çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim