Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kural dışı kullanılan motosikletler toplanacak

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİNDE YAZ AYLARIYLA BİRLİKTE TRAFİKTE TEHLİKE SAÇAN VE GÜRÜLTÜYE NEDEN OLAN MOTOSİKLETLER TOPLANACAK.

Kural dışı kullanılan motosikletler toplanacak
26 Temmuz 2017 - 12:54

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yaz aylarıyla birlikte trafikte tehlike saçan ve gürültüye neden olan motosikletler toplanacak.

Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü, trafik güvenliği için tescilsiz motosikletlere karşı denetimlerini arttırıyor. İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli, Yunus ekibi ve Motorize ekibi ile toplantı yaparak, yaz aylarıyla birlikte trafikte tehlike saçan ve gürültüye neden olan motosikletlerin toplanması talimatı verdi. Özellikle yaz aylarında çevreye zarar veren tüm motosikletleri toplayın talimatı veren Mektepli, “Kurallara aykırı motosiklet kullananlara savaş açıyoruz. Sokakta egzozu açan, motosiklet üzerinde hareketler yapan, herkese cezai işlem uygulanacak. Özellikle ilçeye yaz aylarında gelen yazlıkçı vatandaşımız kafasını dinlemeye geliyor. Kurallara aykırı motosiklet kullanımından yoğun şikâyetler var” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat