Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mahallelinin mesire alanı eylemi

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE OYMAPINAR HALKI, MESİRE ALANININ TEKRAR AÇILMASINI İSTİYOR.

Mahallelinin mesire alanı eylemi
06 Ağustos 2017 - 11:52

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Oymapınar halkı, mesire alanının tekrar açılmasını istiyor.

Manavgat ilçesinde Oymapınar halkı, 2011 yılında Oymapınar Belediyesi tarafından piknik masası, mangal ve çocuk oyun gruplarının konulmasıyla mesire alanı olarak düzenlenen ve daha sonra etrafı tel örgü ile çevrilerek kapatılan mesire alanının tekrar açılmasını istiyor.

Oymapınar Mahallesi’nde Mehmet Bozkurt Parkı’nda bir araya gelen, aralarında çocuk ve kadınlarında bulunduğu mahalle sakinleri yetkililerden mesire alanının tekrar açılmasını istedi.

Mahalle Muhtarı Kemal Öz, “Oymapınar halkının yanı sıra Manavgat ve çevre ilçelerden gelen vatandaşların piknik yaptığı, çocuklarının oyun oynadığı bunaltıcı sıcaklarda serinlediği mesire alanımız sebepsiz bir şekilde kapatıldı. Oymapınar halkının gidebileceği bir yeri yok. Yetkililerden mesire alanını yeniden açmalarını istiyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al