Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Belediyesi’nden Sorgun Çamiçi’ne ücretsiz halk plajı

MANAVGAT BELEDİYESİ, SORGUN’DAKİ ÇAMİÇİ HALK PLAJI’NDA YENİ DÜZENLEMELER YAPARAK, VATANDAŞLARIN KULLANIMINA AÇTI.

Manavgat Belediyesi’nden Sorgun Çamiçi’ne ücretsiz halk plajı
20 Temmuz 2018 - 12:44

Manavgat Belediyesi, Sorgun’daki Çamiçi Halk Plajı’nda yeni düzenlemeler yaparak, vatandaşların kullanımına açtı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından başlatılan Sorgun Mahallesi 930 parseldeki Sorgun Çamiçi Halk Plajı’ndaki çalışmalar sonunda vatandaşların denize daha rahat girmelerini ve ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak için duş, soyunma kabini ve tuvalet yapıldı. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 2 adet tuvalet, 4 adet duş ve 2 adet soyunma kabini ve cankurtaran kulesini tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı. Ayrıca Manavgat Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından da plajda güvenlik kontrolü sağlanıyor.

Sözen: “Bir plajımızı daha kentimize kazandırdık”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Plajlarımızın yetersizliğinden dolayı Manavgat halkımızın yaz aylarında faydalanacağı Sorgun’daki Çamiçi Halk Plajı’mızı kentimize kazandırdık. Plajımızı zaman içerisinde geliştirerek vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Halkımızdan plajımızı temiz kullanmalarını da rica ediyoruz. Tüm Manavgat halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al