Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Manavgat Belediyesi’nin yaya köprüsü projesine ödül

anavgat Belediyesi,Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen, “3. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda “Üst Yapı” kategorisinde Türkiye’nin ilk ses, ışık ve su gösterisi yapma özelliğine sahip yaya köprüsü projesi ile 2’incilik ödülüne layık görüldü.

Manavgat Belediyesi’nin yaya köprüsü projesine ödül
21 Aralık 2017 - 17:06
banner

Manavgat Belediyesi,Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen, “3. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda “Üst Yapı” kategorisinde Türkiye’nin ilk ses, ışık ve su gösterisi yapma özelliğine sahip yaya köprüsü projesi ile 2’incilik ödülüne layık görüldü.

Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Başkan Şükrü Sözen adına, Manavgat Belediye Başkan Yardımcıları Sebahat Çevik, Oytun Eylem Doğmuş, Fen İşleri Müdürü Levent Ardıç ve Etüd Proje Müdürü Ezgi Öz katıldı.

Belediye tarafından Manavgat Irmağı üzerine yaptırılan ve Türkiye’nin ilk ses, ışık ve su gösterisi yapma özelliğine sahip olan yaya köprüsü projesi, Akdeniz Belediyeler Birliği jürisi tarafından, ‘Irmaklar üzerinde yapılan ve değişik mimari özelliklere sahip köprülerin hem yaya hem de araç trafiğini düzenlemek ve insan yaşamını pek çok açıdan kolaylaştırmanın yanında kentlerin marka değerine ve estetik açıdan da zenginlik katması’ değerlendirilmesiyle başarılı bulunarak ikincilik ödülünü almaya hak kazandı. Ödülü, Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, sahnede belediye heyetine takdim etti.

Başkan Yardımcısı Sebahat Çevik, “Ödülümüzü Manavgat halkı ve Başkanımız Şükrü Sözen adına alıyorum” dedi. Başkan Şükrü Sözen, “Manavgat’ı geleceğe taşımak amacıyla yaptığımız projelerin ödüllere layık görülmesi son derece onur verici.olduğunu belirten Başkan Şükrü özen, “Yaya köprümüzün ödüle layık görülmesi son derece onur verici. Ödülümüzü siz değerli Manavgat halkı adına aldık. Tüm halkımıza ve bizi ödüle layık gören Akdeniz Belediyeler Birliği’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co