Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Değirmenli Mahallesinin adı meclis kararıyla yeniden Karavca oldu

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, “MANAVGAT DEĞİRMENLİ MAHALLEMİZDE YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZIN İMZALI BEYAN VE TALEPLERİ ÜZERİNE KONU MANAVGAT BELEDİYE’MİZİN 2018 KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI’NA GETİRİLMİŞ OLUP, BELEDİYE MECLİSİ DEĞİRMENLİ MAHALLESİNİN ADININ ESKİDEN ANILDIĞI GİBİ “KARAVCA” OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİNE OY BİRLİĞİ KARAR VERMİŞTİR. ” DEDİ.

Manavgat Değirmenli Mahallesinin adı meclis kararıyla yeniden Karavca oldu
03 Kasım 2018 - 15:28

Manavgat’a bağlı Değirmenli Mahallesinin adı, belediye meclisi tarafından eski adı olan Karavca Mahallesi olarak değiştirildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Manavgat Değirmenli Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın imzalı beyan ve talepleri üzerine konu Manavgat Belediye’mizin 2018 Kasım Ayı Meclis Toplantısı’na getirilmiş olup, belediye meclisi Değirmenli Mahallesinin adının eskiden anıldığı gibi “Karavca” olarak değiştirilmesine oy birliği karar vermiştir. Kararın tüm mahalle halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr