Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Manavgat Gençlik Haftası Satranç Turnuvası

MANAVGAT BELEDİYESİ VE TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN 19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI TURNUVASI, ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİ.

Manavgat Gençlik Haftası Satranç Turnuvası
21 Mayıs 2018 - 15:48

Manavgat Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Haftası Turnuvası, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilciliği ve Manavgat Belediyesi ortaklığıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı dolayısıyla 19 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenen Gençlik Haftası Turnuvası Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Düzenlenen etkinliğine öğretmenler, çocuklar ve çok sayıda aile katıldı.

Gençlik Haftası Turnuvası’na toplam 150 kişi katıldı. Yapılan turnuvada ilk üçe girenlere ödül olarak madalya verildi. Turnuvada 2000 ve 2005 doğumlular ve bayanlar, açık yaş genel ve açık yaş bayan olmak üzere 4 kategoride yarışıldı. Turnuva sonunda ilk 3’e girenlere madalyaları Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Oytun Eylem Doğmuş tarafından takdim edildi.

Sözen: “Gençlerimize güveniyoruz”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Yarınlarımız olan gençlerimizi bu tarz etkinliklere yönlendirmek ve onların kendilerini kanıtlamasını sağlamak hepimizin görevi. Gençlerimize her alanda olduğu gibi, bu alanda da güveniyoruz. Bu bağlamda iki gün boyunca turnuvamızda yarışan ve turnuvaya katılan herkese teşekkür ediyor, herkese başarılarının devamını diliyorum. Dereceye giren ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Satranç turnuvalarımız kentimizde aralıksız devam edecektir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat