Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Mektup arkadaşlığı ile Antalya’yı tanıtıyor

ANTALYA’DA İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ TAMLAYAN VE HALEN İSTANBUL’DA EĞİTİMİNİ SÜRDÜREN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ UMUTCAN ÖNCÜ, KÜÇÜKLÜĞÜNDEN BU YANA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ MEKTUP ARKADAŞLIĞI İLE ANTALYA’NIN TANITIMINI YAPIYOR.

Mektup arkadaşlığı ile Antalya’yı tanıtıyor
22 Mart 2018 - 14:08

Antalya’da İlk, Orta ve Lise eğitimini tamlayan ve halen İstanbul’da eğitimini sürdüren üniversite öğrencisi Umutcan Öncü, küçüklüğünden bu yana gerçekleştirdiği mektup arkadaşlığı ile Antalya’nın tanıtımını yapıyor.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencisi Umutcan Öncü, küçüklüğünden bu yana gerçekleştirdiği mektup arkadaşlığı ile Antalya’nın tanıtımını yapıyor. Dünyanın dört bir yanından mektup arkadaşı bulunan Öncü, arkadaşlarını Antalya’ya davet ediyor. Halen Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, İngiltere, Brezilya, Finlandiya, Malezya, Belçika, Almanya, Portekiz gibi 32 ülkeden mektup arkadaşı bulunan Umutcan Öncü, mektup arkadaşlığının teknolojik haberleşmenin yanında çok daha heyecan verici ve etkileyici olduğunu söylüyor.

Umutcan Öncü, “İlkokuldan bu yana mektup yazmak ve cevabını beklemek bende ayrı bir heyecan oluşturuyor. Mektup arkadaşlığı sayesinde şu anda 32’ye yakın ülkeden arkadaşım var. Onlara hem ülkemizin güzelliklerini hem de Antalya’mızı anlatıyor ve bölgemize has küçük hediyelerle onları önere ediyorum. Bu arada bu sayede hem tanıtım yaparken hem de İngilizcemi de geliştirme imkanı buluyorum. Onlara Türkçe kelimeler öğretmek de mutluluk verici oluyor. Arkadaşlarımız kendi bölgelerinden gönderdikleri kartpostallar başta olmak üzere, çay, pul, sakız ve kendi Para birimlerinden madeni ve kağıt paralar gönderiyorlar. Bende bunları para koleksiyonuma dahil ediyorum. Kesinlikle mektup arkadaşlığını tavsiye ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al