Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Menderes Türel’den Mehmetçiğe desteki

KUMLUCA’DA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ AYŞEGÜL ALKAN’IN KOMİTE BAŞKANLIĞINI YAPTIĞI BİR GRUP KADIN TARAFINDAN “HAYDİ BİR PAKETTE SEN GÖNDER TÜRK ASKERİNE DESTEK OL” KAMPANYASINA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL’DE DESTEK VERDİ.

Menderes Türel’den Mehmetçiğe desteki
03 Şubat 2018 - 16:09

Kumluca’da Devlet Hastanesi Başhekimi Ayşegül Alkan’ın Komite Başkanlığını yaptığı bir grup kadın tarafından “Haydi Bir pakette Sen Gönder Türk Askerine Destek Ol” kampanyasına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’de destek verdi.

Finike ve Kumluca İlçelerinde çeşitli açılış ve incelemelerde bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, aralarında AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esin Tümer, MHP Kadın Kolları Başkanı Tuğba Dalgıç, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın Eşi Azime Çetinkaya’nın da bulunduğu Kumlucalı kadınların düzenlediği “Haydi Bir pakette Sen Gönder Türk Askerine Destek Ol” standını da ziyaret etti. İki ayrı stanttan iki ayrı paket alan Başkan Türel Kampanyaya destek verdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, gösterdikleri duyarlılıktan dolayı Kumlucalı kadınları kutladı. 9 Şubat Cuma Gününe kadar sürecek olan kampanya sonrası içlik, bere ve eldivenden oluşan paketler Afrin’deki Mehmetçiklere gönderilecek.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBesiktashaberi.comkefilsiz kredi veren bankalarko cucePubg mobile pc