Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

MHP’nin Antalya kampı

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ, ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE DÜZENLENECEK İL BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILACAK.

MHP’nin Antalya kampı
21 Kasım 2018 - 13:24
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya’nın Serik ilçesinde düzenlenecek İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısına katılacak. Bahçeli, cumartesi günü Kepez ilçesinde partisinin Antalya il binasının açılışını da yapacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi 23- 25 Kasım’da Serik ilçesi Belek turizm bölgesinde İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısına katılacak. Bahçeli, burada 81 il başkanı ve 130 belediye başkanıyla bir araya gelecek. 23 Kasım Cuma günü saat 19.00’da kente gelecek olan Bahçeli, Kepezüstü’nde partililer tarafından karşılanacak.

MHP kampı, 24 Kasım Cumartesi saat 11.00’de Devlet Bahçeli’nin açılış konuşmasıyla başlayacak. Bahçeli aynı gün saat 14.30’da ise Kepez ilçesi Yeniemek Mahallesi Sakarya Bulvarı’nda yapımı tamamlanan MHP Antalya İl binasının açılışını yapacak. Bahçeli, 25 Kasım Pazar günü saat 11.00’de ise toplantının kapanış konuşmasını yapacak.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - Leke kremi -instagram aylık oto beğeni - en yakın lastikçi - pubg mobile uc satın almetin2 pvp serverlerlohusa gecelik

lohusa gecelik